TEER Academy

nÁŠ TÝM

TRENÉR

DAVID ŘEMÍNEK

Jeden ze spoluzakladetelů TEER Academy a TEER SPORT. Jako brankář prošel mládeží SK Slavia Praha a FK Mladá Boleslav. Jako trenér působil několik let v jiné brankářské akademii a další cenné zkušenosti získal jako trenér brankářů v Evropském projektu Čínské sportovní univerzity – Beijing Sport University. V současnosti působí jako trenér brankářů u ligové mládeže FK Mladá Boleslav a zároveň jako trenér brankářů v profesionálním klubu Silon Táborsko, který bojuje v nejvyšší patrech druhé ligy a usiluje o postup do nejvyšší soutěže. Je držitelem UEFA B trenérské licence a brankářské UEFA B trenérské licence.

TRENÉR

Filip Truksa

Druhý ze zakladatelů TEER Academy a TEER SPORT. Prošel ligovou mládeží FK Mladá Boleslav a v neposlední řadě byl mládežnický reprezentant a aktivní účastník Mistrovství Evropy do 17 let. V současné době je jedničkou v ambiciozním třetiligovém klubu – FK Přepeře. V trenérské činnosti se neustále vzdělává a je držitelem Trenérské UEFA C licence.

TRENÉR

Martin břečka

Ambiciozní trenér, který se nustále vzdělává I skrze zahraniční školení napřiklad na světoznámém serveru GoalkeeperDevelopment. Jako trenér působí u mládeže Baník Most-Souš a je aktivním studentem trenérských licencí. Slouží také jako kontaktní osoba pro Ústecký kraj.

TRENÉR

Vítek Římal

Začínající trenér, který se ale odmalička aktivně brankařině věnuje. Nyní chce své zkušenosti předávat malým brankářům. Neustále se vzdělává na našich interních školení a licencích FAČR.

TRENÉR

Matěj stýskal

Mladý trenér, který prošel v dorosteneckém věku prvoligovým klubem FK Dukla Praha a jako brankář působil i v divizních týmech. Má již několikaleté zkušenosti s trénováním dětí a momentálně je také trenérem žákovské kategorie v klubu FC Sporting Mladá Boleslav. Trénování brankářů se věnuje již 3 roky, neustále nasává nové zkušenosti a zlepšuje své trenérské dovednosti.

TRENÉR

Denis Hartych

Odchovanec prvoligového týmu FK Mladá Boleslav, který v současnosti jako brankář působí ve třetiligovém klubu FK Přepeře. Je držitelem UEFA C trenérské licence a jako trenér působí u mládeže FK Mladá Boleslav. Specializuje se hlavně na nejmenší brankáře.

TRENÉR

Dušan Kotlár

Zkušený trenér, který působil ve třetí lize dospělých a v mládeži mimo jiné jako šéftrenér brankářského úseku v prvoligovém klubu FK Jablonec. V současnosti působí u ambiciozního týmu Velkých Hamrů, který se pere o ty nejvyšší divizní příčky.

fOTOGRAF

Miloš Moc

Nadějný fotograf, který se věnuje sportovní fotografii. Fotí například nejvyšší fotbalovou soutěž na stadionu Mladé Boleslavi, futsalovou 2. Ligu nebo nejvyšší florbalovou soutěž. Bude se účastnit akcí pořádaných TEER Academy a Vy tak budete mít k dispozici profesionální fotografie.