TEER Academy

nÁŠ TÝM

TRENÉR

DAVID ŘEMÍNEK

Jeden ze spoluzakladetelů TEER Academy a TEER SPORT. Jako brankář prošel mládeží SK Slavia Praha a FK Mladá Boleslav. Jako trenér působil několik let v jiné brankářské akademii a další cenné zkušenosti získal jako trenér brankářů v Evropském projektu Čínské sportovní univerzity – Beijing Sport University. V současnosti působí jako trenér brankářů u ligové mládeže FK Mladá Boleslav a zároveň u A týmu třetiligového klubu FK Přepeře. Je držitelem UEFA B trenérské licence a Brankářské UEFA B trenérské licence.

TRENÉR

Filip Truksa

Druhý ze zakladatelů TEER Academy a TEER SPORT. Prošel ligovou mládeží FK Mladá Boleslav a v neposlední řadě byl mládežnický reprezentant a aktivní účastník Mistrovství Evropy do 17 let. V současné době je jedničkou v ambiciozním třetiligovém klubu – FK Přepeře. V trenérské činnosti se neustále vzdělává a je držitelem Trenérské UEFA C licence.

TRENÉR

Dušan Kotlár

Zkušený trenér, který působil ve třetí lize a v současné době je šéftrenérem brankářského úseku v prvoligovém klubu FK Jablonec. Zároveň působí u ambiciozního týmu Velkých Hamrů, který se pere o ty nejvyšší divizní příčky.

TRENÉR

Denis Hartych

Odchovanec prvoligového týmu FK Mladá Boleslav, který v současnosti jako brankář působí v divizním týmu SK Kosmonosy. Je držitelem UEFA C trenérské licence a jako trenér působí u mládeže FK Mladá Boleslav. Specializuje se hlavně na nejmenší brankáře.

TRENÉR

David Šteiner

Jako brankář působí v divizním klubu SK Kosmonosy. Jako trenér absolvoval několik brankářských i hráčských letních kempů a také spolupracuje na výchově brankářů v SK Kosmonosy.

TRENÉR

Šimon Čamrda

V mládeži působil mimo jiné v klubu FC Slovan Liberec. Dnes se pere o místo v třetiligovém kádru FK Přepeře. Je studentem pedagogické fakulty se sportovním zaměřením a jako trenér brankářů působil u mládeže FC Slovan Liberec.

fOTOGRAF

Miloš Moc

Nadějný fotograf, který se věnuje sportovní fotografii. Fotí například nejvyšší fotbalovou soutěž na stadionu Mladé Boleslavi, futsalovou 2. Ligu nebo nejvyšší florbalovou soutěž. Bude se účastnit akcí pořádaných TEER Academy a Vy tak budete mít k dispozici profesionální fotografie.

KAMERAMAN / VIDEO EDITOR

Natalia Ludvíková

Aktivně se věnuje sociálním sítím a na našich trénincích nám bude pomáhat s natáčením zajimavých videí, které budete mít dispozici a zároveň se Vaše děti mohou objevit ve skvělé kvalitě na našich sociálních sítích.